Şartlar Ve Kurallar - Finans Trend - Finans Gündemi - Bitcoin ve Kripto Paralar - Canlı Borsa
 • YARIM ALTIN
  8.421,00
  % -1,31
 • AMERIKAN DOLARI
  33,0601
  % -0,07
 • € EURO
  36,0298
  % -0,38
 • £ POUND
  42,7734
  % -0,17
 • ¥ YUAN
  4,5477
  % -0,20
 • РУБ RUBLE
  0,3779
  % 0,95
 • BITCOIN/TL
  2168500,410
  % 1,92
 • BIST 100
  11.141,24
  % 0,02

Şartlar Ve Kurallar

İleriki zamanlarda söz konusu olan şartları okumamış olmanızdan kaynaklanabilecek olan her türlü maddi ve manevi zararlara ilişkin talebinizle ilgili, www.finanstrend.net sitesinin hiç bir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamakta olduğunu belirtiriz.


Web Sitesi’ni ziyaret edenlerin Web Sitesi’nde yayınlamış olabilecek yazı, bilgi, yorum, haber, görüntü, sunucularına yüklenip yayınlanması suretiyle her türlü içeriğin kullanımı halinde edinilen bilgi ve yorumlar dahil Finanstrend.net’nin hukuki, cezai sorumluluğu bulunmamakta olup, iş bu Web Sitesi ziyaretçileri bu hususu bu siteye girdikleri andan itibaren kabul ve beyan ederler.


Finanstrend.net , işbu hüküm ve şartları dilediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkına haizdir.


Finanstrend.net web sitesi’nde yer alan her türlü bilgi ve değer genel kaynaklardan elde edilerek derlenmiş olup, doğrulukları ve yeterlilikleri hiç bir şekilde Finanstrend.net tarafından garanti edilmemektedir.


Finanstrend.net’ın web sitesinde yer alan finansal bilgi, değerlendirme, yorum ve değerlerin kullanımı sonucunda doğabilecek doğrudan veya dolaylı maddi ve/veya manevi zararlardan Finanstrend.net’nin hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu mevcut değildir.


Finansalda sunulan içerik, grafik, görüntü, bilgi ve diğer materyal içeriğin yalnızca bilgi amaçlıdır.
Kullanıcıların, sitede de yer alan herhangi bir İçerik, bilgi, şekil, değer ve yoruma dayanarak alabilecekleri her türlü kararlardan dolayı Finanstrend.net hiçbir şekilde sorumlu değildir.


Yayınlanan İçerik’in kesintisinden, gecikmesinden veya hatalı olmasından ve bunların yola açabileceği zararlardan dolayı Finanstrend.net hiç bir şekilde sorumlu değildir.


Finanstrend.net’nin web sitesi’ne girmekle , yukarıdaki uyarı ve beyanları okumuş olduğunuz ve kabul ettiğiniz esas alınmakta olup, bu hususta herhangi bir anlaşmazlık, iddia ve talep olduğu takdirde, iş bu web sayfasında yazılı bulunan bu ibarelerin ve Finanstrend.net’nin ait diğer tüm bilgisayar kayıtlarının tek ve gerçek münhasır delil olarak Bölge Mahkemeleri yetkisine sunulacağı Finanstrend.net tarafından beyan ve Web Sitesi’ne giren kişi(ler) tarafından kabul ve taahhüt edilir.

www.finanstrend.net