Bitcoin Hesabı Açma
 • YARIM ALTIN
  8.429,00
  % -1,11
 • AMERIKAN DOLARI
  33,0563
  % -0,08
 • € EURO
  36,0382
  % -0,38
 • £ POUND
  42,7578
  % -0,20
 • ¥ YUAN
  4,5482
  % -0,20
 • РУБ RUBLE
  0,3791
  % 1,28
 • BITCOIN/TL
  2158883,355
  % 2,27
 • BIST 100
  11.156,20
  % 0,15

Bitcoin Hesabı Açma

Bitcoin Hesabı Açma

Bitcoin son dönemler de yatırım açısından oldukça ön plana çıkan bir fırsattır. Birçok kişi bitcoin hesabı açarak parasını arttırmayı tercih ediyor. Bitcoin yatırım işlemleri için hesap açma işlemlerini tamamlamak gerekir. Bu nokta da hizmet veren birçok aracı firma bulunur. Genellikle bu aracı firmalar üzerinden bitcoin hesabı açma işlemleri de ücretsiz olarak yapılır. Bitcoin kripto para olduğu için bu sanal paralar üzerinden birçok kişi alım satım yapar. Genellikle çoğu kişi bitcoin sayesinde parasını arttırmıştır. Ancak alım satım yaparken bile çok fazla zarar olmaması için dikkatli olmak gerekir.

Bitcoin Hesabı Nasıl Açılır?

Bitcoin hesabı online siteler alanında hizmet veren birçok site üzerinden açılabilir. Ancak bu alanda hizmet veren her site güvenilir değildir. Özellikle komisyon oranlarına çok dikkat etmek gerekir. Bazı siteler de yüksek olduğu için çoğu kişi başka sitelere yönelir.

 • Bitcoin hesabı açmak için üye olmak istediğiniz siteye giriş yaparak kimliğinizi eklemeniz gerekir.
 • Bazı bitcoin hesaplarında yüz tanımlama işlemi bulunur. Bunun için kendi resminizi çekmeniz gerekir.
 • Hesap bilgilerinizi ve telefon bilgilerinizi girdikten sonra bitcoin hesabınıza açılmış olur.

Bitcoin hesabı açtıktan sonra buradan alım satım yaparak bitcoin hesaplarınızı takip edebilirsiniz.

Bitcoin Hesabı Açma
Bitcoin Hesabı Açma

Bitcoin Alım Satım Yapmak

Siteler üzerinden bitcoin hesabı açma işlemlerinizi tamamladıktan sonra site de yer alan yatırım fırsatlarını değerlendirmeniz de mümkün. Alım satım yaparak da genellikle çok fazla kazanç elde edebilirsiniz. Ancak alım satım yaparken birçok bitcoin firması belli bir ücret keser. Bu ücret bilgisini de mutlaka üyelik açarken öğrenmek gerekir. Ücret bilgisi düşük olduğu zaman alım satım yaparsanız hesabınızda çok fazla kesim yapılmaz.

Bitcoin Hesabından Para Çekmek

Bitcoin hesabı açtığınız zaman her almak istiyorum bitcoin için belli bir alt limit bulunur. Bu alt limitler üzerinden alım yapmanız gerekir. Daha sonra takip ettiğiniz bitcoin hesabı arttığı zaman bozdurabilir ve nakit olarak hesabınıza alabilirsiniz. Para çekme işlemleri de sadece kendi hesabınıza yapılır. Başka birisine ait hesaplara ödemeler yapılmaz. Bu nedenle üye olurken kendi hesap bilgilerinizi girmek de fayda var.

Bitcoin Hesabı Güvenilir Mi?

Bitcoin uzun yıllardır kullanılan bir kripto paradır. Birçok kişi yatırımlarını yaparken bitcoin hesabı üzerinden yapar. Bitcoin hesabı açarken güvenilir firmalardan hesap açma işlemi yaparsanız herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız. Ancak bazı online siteler de zaman zaman sorunlar yaşanır ve yatırımcılar hesaplarına giriş yapamazlar. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için büyük ve güvenilir olan bilinen firmaları tercih etmek gerekir.

Bitcoin Alırken Nelere Dikkat Edilir?

Bitcoin al sat işlemi yaparken mutlaka araştırıp öyle girmek gerekir. Çok yüksek fiyat üzerinden giriş yaptığınız zaman zararınız olabiliyor. Ancak daha düşük tutar üzere alım yaparsanız kazancınız daha fazla olur. Bitcoin alımı genellikle birçok yatırımcı tarafından uzun süreli olarak yapılır. Kısa süreli alım satım yaptığınız zaman çok fazla kazancınız olmayabilir. Ancak uzun vadeli olarak düşündüğünüz zaman kazancınız artar. Aynı zaman da alım satım yaparken her firma belli bir komisyon ücreti keser. Bu komisyon ücretleri genellikle hesabınızda bulunan ücretlerle ilgilidir.

Bitcoin Hesabı Kapatılır Mı?

Bitcoin hesabı genellikle bir ücret ödemeden açılan hesaplardır. Aynı zamanda hesabınız da hiçbir ücret bırakmadan da kapatmanız mümkün. Ancak hesabınızı tamamen kapattığınız zaman daha sonra tekrar açmak istediğiniz zaman üyelik işlemlerini de aynı şekilde tamamlamak gerekir. Tekrar bu işlemleri yapmamak için hesabınızı tamamen kapatmamak da fayda var.