Cardfinans Para Puan Nerede Kullanılır? - Finans Trend - Finans Gündemi - Bitcoin ve Kripto Paralar - Canlı Borsa
 • YARIM ALTIN
  8.411,00
  % -1,36
 • AMERIKAN DOLARI
  33,0617
  % -0,06
 • € EURO
  36,0361
  % -0,35
 • £ POUND
  42,7623
  % -0,16
 • ¥ YUAN
  4,5479
  % -0,20
 • РУБ RUBLE
  0,3782
  % 1,04
 • BITCOIN/TL
  2177305,632
  % 3,30
 • BIST 100
  11.142,99
  % 0,03

Cardfinans Para Puan Nerede Kullanılır?

Cardfinans Para Puan Nerede Kullanılır?

Düzenli olarak kampanya fırsatı sunan ve kampanyaları istisnasız her kullanıcısına uygulayan QNB Finansbank Cardfinans uygulaması ile anlaşmalı birçok yerden yapacağınız her alışverişte size Cardfinans para puan kazandırarak daha sonra bu Card finans para puanları istediğiniz zaman istediğiniz yerde kullanmanızı sağlar. Card finans para puanları biriktirmek için yapmanız gereken tek şey anlaşmalı pos cihazlarından alışveriş yapmak.

Anlaşmalı pos cihazlarından yaptığınız her alışverişte Cardfinans para puan kazanma şansı yakalıyorsunuz. Daha sonrasında kazandığınız Cardfinans para puanları dilediğiniz gibi harcayabiliyorsunuz. Birden fazla market, mağaza, akaryakıt istasyonları ve alışveriş sitelerinde para puanlar bulunuyor.

Finansbank Anlaşmalı Marketler

QNB Finansbank’a ait olan Pos cihazı kullanan her market ya da Finansbank anlaşmalı üye iş yeri ya da Finansbank anlaşmalı market olarak geçer. Cardfinans para puanlar da Finansbank’ın bir ürünü olduğundan dolayı anlaşmalı üye iş yerlerinde alışveriş yapmak şartı bulunuyor. Türkiye’de yer alan birden fazla market zinciri QNB Finansbank anlaşmalı marketler kapsamında yer almaktadır. Anlaşmalı her markette biriken para puanları dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz. Para puanlarınızı harcarken anlaşmalı marketler de harcadığınız da ise yeniden para puan kazanabileceksiniz.

Finansbank Para Puan Hangi Marketlerde Geçiyor?

Metro, Kipa, Çetinkaya, Carrefour, Şok ve A101 gibi market zincirlerinde QNB Finansbank ile anlaşma sağladıklarından ötürü çok rahat bir şekilde Finansbank para puan harcaması gerçekleştirebilirsiniz. Harcama için yapmanız gereken tek şey alışverişinizi tamamladıktan sonra kasadaki personele para puan ile alışveriş yapmak istediğinizi belirtmek olacaktır. Daha sonra ise sizin talebinize bağlı olarak dilediğiniz miktarda para puan harcayabilirsiniz.

Finansbank Para Puan Geçerli Olan Marketler

Finansbank Cardfinans para puan Türkiye’nin en büyük marketler zinciri olan Şok markette de geçerlidir. Kartınız ile beraber Şok markete giderek para puanlarınızı dilediğini gibi dilediğiniz miktarda harcayabilirsiniz. Harcamak istediğiniz miktarı kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Yaptığınız alışverişin tamamını para puanlarınız ile ödeyebilirsiniz. Herhangi bir ek ücret de vermenize gerek yoktur.

Finansbank Parapuan A101 de Geçer mi?

Türkiye’nin en büyük market zincirlerinden bir diğeri de olan A101 marketler zinciri de tıpkı Şok marketler gibi QNB Finansbank ile anlaşmalıdır. Bu nedenle A101 marketler zincirinin herhangi bir şubesinde Cardfinans para puanlarınızı dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz. A101 Cardfinans para puan harcaması yaparken unutmamanız gereken tek detay markette bulunan kasiyere para puan ile alışveriş yapacağınızı belirtmektir.

Daha sonrasında dilediğiniz gibi alışveriş yapıp para puan ile alışverişinizin ödemesini tamamlayabilirsiniz.

Cardfinans Para Puanların Geçerli Olduğu Yerler

Cardfinans para puanları: mağazalarda, marketlerde, akaryakıt istasyonlarında ve internet alışverişlerinde geçerlidir. QNB Finansbank ile anlaşmalı olan her işletmede para puanlarınızı gönül rahatlığı ile kullanabilir tüm ihtiyaçlarınızı para puanlarınız ile karşılayabilirsiniz. Fakat dikkat edilmesi gereken en önemli nokta Cardfinans para puan geçerlilik süresini aşmamış olmaktır. Para puanların geçerlilik süreleri bulunmaktadır. Bu süre geçtiğinde ne yazık ki para puanları kullanamazsınız.

Cardfinans para puan kullanabileceğiniz mağazalar

 1. Mediamarkt mağazaları
 2. İkea mağazaları
 3. Polaris mağazaları
 4. Kığılı mağazaları
 5. Regal mağazaları
 6. Vestel mağazaları
 7. Profilo
 8. Matraş mağazaları
 9. Gratis mağazaları
 10. İpekyol mağazaları
 11. Flo mağazaları

Cardfinans Para Puan İle Alışveriş Yapabileceğiniz Siteler

 1. Koçtaş
 2. E-bebek
 3. Markafoni
 4. Tozlu
 5. Lidyana
 6. Tchibo
 7. Çiçek sepeti
 8. İkea
 9. Hızlıal
 10. N11

Cardfinans Para Puanları Kullanabileceğiniz Akaryakıt İstasyonları

 1. Petrol ofisi
 2. BP
 3. Petrol ofisi