Evden Para Kazanmanın 8 Harika Kolay Yolu - Finans Trend - Finans Gündemi - Bitcoin ve Kripto Paralar - Canlı Borsa
 • YARIM ALTIN
  8.266,00
  % -0,96
 • AMERIKAN DOLARI
  32,3607
  % 0,17
 • € EURO
  34,4602
  % -0,71
 • £ POUND
  40,3340
  % -0,67
 • ¥ YUAN
  4,4720
  % 0,13
 • РУБ RUBLE
  0,3464
  % -0,16
 • /TL
  %
 • BIST 100
  9.814,19
  % 0,59

Evden Para Kazanmanın 8 Harika Kolay Yolu

Evden Para Kazanmanın 8 Harika Kolay Yolu

Hemen şimdi evden para kazanmaya nasıl başlayacağınızı öğrenin Uzaktan çalışmanın normalleşmesi devam ederken, evden para kazanmanın çeşitli yollarından yararlanabilirsiniz. Çevrimiçi ürün satmaktan bir podcast başlatmaya, hizmetlerinizi sanal asistan olarak sunmaya kadar, evden çıkmadan gelir elde etmek için birçok fırsat var. 

Daha geleneksel bir iş formatı arıyorsanız ama yine de evden çalışmak istiyorsanız, şanslısınız. Pandemi sırasında bazı çevrimiçi işe alım siteleri için ikiye katlanan uzaktan iş ilanları artmaya devam ediyor. Mevcut uzak pozisyonlarla ilgili olarak, teknik işler en yaygın olanlar arasındadır, ancak terapi, finans ve hukukta evden çalışma fırsatları da artmıştır.

Uzaktan çalışma ararken nereden başlamalı? Evden Para Kazanmak için, neler yapılmalı gibi sorularınıza yanıt bulabileceksiniz.

Bir metin yazarlığı olabilir, grafik tasarım olabilri ya da yazılım geliştirme gibi yaygın olarak uzaktan gerçekleştiren işlerin dikkate alınması gerçekten önemlidir. İş arama motorlarına, uzaktan terimi aramaları yapabilir, freelancer ve evden home office çalışma gibi arayışlar gerçekleştirebilirsiniz.

Son olarak, kariyer hedeflerinizi mevcut uzak işlerle birleştirin, Beğendiğiniz uzak pozisyonları bulduğunuzda, çevrilebilir becerilerin yanı sıra ek eğitim veya becerilere ihtiyaç duyacağınız boşlukları belirlemek için mevcut beceri setinizi not edin.

Evden çalışmayı gerçeğe dönüştürmeye yardımcı olabilecek sekiz uzaktan para kazanma fırsatını inceleyeceğiz.

Kullanılmış ve İstenmeyen Eşyalarınızı Satın

Evinizi boşaltmak ve toplamak, muhtemelen artık ihtiyacınız olmayan veya kullanmadığınız bir sürü şeyle sizi baş başa bırakacaktır. Sen olabilir bazı ekstra nakit getirmek iyi durumda olduklarını çevrimiçi eşyaları satarak. 

Alışveriş yapanların çeşitli şeyler bulabilecekleri bir çok sanal pazar yerleri bulunmaktadır, Sahibinden internet sitesi, letgo, dolap, amazon, instagram ve benzeri. çevirimiçi olarak satmak için popüler olan uygulamalar ve internet sitelerinde, eşyalarınızı, teknoloji aletleriniziz, Cd / DVD, oyunlar ve kitaplar satabilirsiniz.

Podcast Yayını ile Para Kazanma

Podcast’iniz için bir izleyici kitlesi oluşturmak biraz zaman alabilirken, podcasting’den para kazanmanın reklam zamanı satmak, bağlı kuruluş pazarlama bağlantıları eklemek, abonelikler sunmak, canlı etkinlikler düzenlemek, kitle fonlaması, mal satmak, konuşma konserleri yapmak veya bir podcast’e nasıl ev sahipliği yapacakları konusunda başkalarına koçluk yapmak. gibi fikirleri değerlendirebilirsiniz.

Bugün yurt dışında bir çok kullanıcı, Podcast yayını yaparak, para kazanıyor, değerlendirilip incelemeye açık bir konudur.

YouTube’da Para Kazanın

Youtube, bugün baktığımız da en çok tercih edilen ve kullanılan, para kazanma sistemi olarak görülebilmektedir, bir çok kanal sahipleri ve onları takip eden bireyler bu konu ile alakalı olarak araştırma gerçekleştiriyor, Youtube’den nasıl para kazanılır, youtube para kazanma taktikleri, yotube para kazanma, youtube evden para kazanma gibi arayışlar içine girebiliyorlar. Youtube’den para kazanmak için para kazanma eşiği bulunmaktadır. eşiği aştıktan sonra, kazanmaya başlayabilir, gelirinizi ciddi derecede arttırabilirsiniz.

Organik ve size has bir kanal açarak, yayın yapabilir, belgesel hazırlayabilir, bilgilendirici videolar ve özgün müzikler yayınlayıp, kitlenizi arttırabilirsiniz.

Affiliate Bağlı Kuruluş Para Kazanma Yolları

Bir web sitesi, sosyal medya veya başka bir platform aracılığıyla bir kitleniz varsa, bağlı kuruluş bağlantıları ekleyerek ekstra gelir elde edebilirsiniz. Bağlı kuruluş pazarlaması , başka birinin ürünlerinin satışından komisyon kazandığınız zamandır. Yaygın bir yol, kendi içeriğinizde başka bir şirketin web sitesine veya ürününe bağlantı vermektir – bir okuyucu bağlantınızı tıklayıp ürünü satın alırsa, satıştan pay alırsınız.

Sanal Asistanlık Yaparak Para Kazanma Yolları

İşgücü uzaktan çalışmaya geçtikçe, sanal asistanlara olan talebin artmaya devam etmesi bekleniyor. Sanal asistanlar veya VA’lar, idari görevlere yardımcı olmak için uzaktan çalışır; bireyler, ekipler veya şirketler için çalışabilirler. Bir yönetici asistanının iş yükü genellikle diğer görevlerin yanı sıra telefon aramalarını cevaplama ve mesaj alma, sosyal medya hesaplarını çalıştırma, randevu planlama ve araştırma yapma gibi görevleri içerir.

Fotoğraflarınızı Çevrimiçi Satarak Para Kazanma

Fotoğraflarınızı, video kliplerinizi, vektörlerinizi ve illüstrasyonlarınızı satarak evden çevrimiçi para kazanın. İçeriğinizi bireylerin ve şirketlerin web sitelerinde, platformlarında veya diğer ihtiyaçlarında kullanmak üzere satın almaları için yükleyin. Çalışmalarınızı iStock , Dreamstime ve Adobe Stock, Pexels,  gibi sitelerde listelemeyi deneyin .

Online Eğitim Uzmanlığınızdan Para Kazanın

Bir konuda uzmansanız, diğer insanlara öğretmek için kaynaklar oluşturmayı düşünün. İçeriği bir araya getirmek için ilk çabayı gösterdiğinizde, bu pasif bir gelir akışı işlevi görebilir. 

Çevrimiçi kurslar, web seminerleri ve e-kitapların tümü bilgi paylaşmanın yaygın yollarıdır. Kaynakları kendi başınıza oluşturup tanıtabilir veya Udemy veya Skillshare gibi halihazırda kurulmuş toplulukları olan eğitim platformlarını kullanabilirsiniz .

Freelance İş Alın Para Kazanın

SadeceOn, Bionluk, gibi internet siteleri serbest çalışanları ve müşterileri birbirine bağlayan popüler çevrimiçi pazar yerleridir. Bu sitelerde hizmetlerinizi listeleyebilir ve mevcut fırsatları inceleyebilirsiniz. Yazma ve düzenleme, pazarlama, grafik ve tasarım, programlama ve çeviri gibi birçok farklı alanda serbest çalışma yapabilirsiniz.

Son Olarak;

Girişimlerinizi büyütmek zaman almaktadır ve muhtemelen birkaç farklı gelir akışını bir araya getirmeniz gerekmektedir, Farklı kazanma özelliklerini tek bir iş modeline dahil etmenin yollarını bulmalısınız, Örnek verecek olursak; vlog yolu ile para kazanmaya odaklanmış olabilirsiniz, ancak aynı zamanda bağlı kuruluş pazarlaması ve başkalarına kendi Youtube kanallarını nasıl oluşturacaklarını öğreten oluşturduğunuz bir çevrimiçi kursla para kazanabilirsiniz.

Girişiminizi büyütmek zaman alır ve muhtemelen birkaç farklı gelir akışını bir araya getirmeniz gerekecektir. Farklı para kazanma özelliklerini tek bir iş modeline dahil etmenin yollarını bulun. Örneğin, öncelikle vlog yoluyla para kazanmaya odaklanmış olabilirsiniz, ancak aynı zamanda bağlı kuruluş pazarlaması ve başkalarına kendi YouTube kanallarını nasıl oluşturacaklarını öğreten oluşturduğunuz bir çevrimiçi kursla da para kazanırsınız. 

Evden para kazanmak için birçok fırsat var; Size en uygun olanı belirlemek için farklı seçenekleri denemekten korkmayın.