Sıfır araçlarda 50 bin TL indirim fırsatı geliyor! İndirim yapan firmalar oranları açıkladı… - Finans Trend - Finans Gündemi - Bitcoin ve Kripto Paralar - Canlı Borsa
 • YARIM ALTIN
  8.415,00
  % -1,39
 • AMERIKAN DOLARI
  33,0602
  % -0,07
 • € EURO
  36,0265
  % -0,38
 • £ POUND
  42,7568
  % -0,19
 • ¥ YUAN
  4,5477
  % -0,20
 • РУБ RUBLE
  0,3777
  % 0,92
 • BITCOIN/TL
  2172124,343
  % 2,01
 • BIST 100
  11.128,67
  % -0,10

Sıfır araçlarda 50 bin TL indirim fırsatı geliyor! İndirim yapan firmalar oranları açıkladı…

Sıfır araçlarda 50 bin TL indirim fırsatı geliyor! İndirim yapan firmalar oranları açıkladı…

Haziran ayına sayılı zaman kala mayıs ayının son günleri içerisine yaz aylarının da gelmesi etkisi ile firmalardan araç kampanyaları dikkatleri çekti. Mayıs ayının son günlerinin gelmesi kampanyalarının da son bulacağının haberlerini beraberinde getiriyor. Otomobil firmaları tarafından yapılan ve en uygun fiyatlar ile satışa sunulan sıfır araç kampanyaları ile ilgili çarpıcı açıklamalar gelmeye başladı.

Korona virüs salgın süreçleri içerisinde otomotiv araç pazarları üzerinde etkiler hız kesmeden devam ediyor. İkinci el araç otomobil fiyatlarının her geçen gün korona virüs süreçlerinde adeta ikiye katlayarak daha da üzerine çıkmasından şikayetçi olan vatandaşlar bu sefer de sıfır km araç almak için yönelim göstermek zorunda kaldılar. Bu süreç içerisinde vatandaşlara bir nebze de olsa destek olabilmek için otomotiv şirketleri tarafından biri birinden farklı kampanyalar gelmeye başladı. Bu kampanyalar sayesinde piyasalar bir nebze de olsa hareketlenmeyi başardı. Fakat mayıs ayının son günlerinin gelmesi ile beraber bu kampanyaların son bulması da söz konusu olabilir. Bu yüzden vatandaşlar kampanyalar son bulmadan bir an önce firmalar tarafından yapılan açıklamaları araştırmaya başladılar. Firmalar tarafından açıklanan sıfır otomobil kampanyaları belli oldu.

Sıfır araç kampanyaları belli oldu…

En uygun fiyatlar ile dikkatleri çeken sıfır araç kampanyaları belli olmaya başladı. Mayıs ayının son bulmakta olduğu bu günler içerisinde vatandaşlar bir an önce kendilerine en azından sıfır araç alabilmek için kampanya bitmeden şirketler tarafından belirlenen kampanyaları araştırmaya başladı.

Fiat Professional, Doblo ile Fiorino tarafından Cargo ve Combi gövde tiplerinin yanı sıra Fiat Pratico için uzatılmış garantili kredi kampanyalarını sürdürmeye hız kesmeden devam ediyor. Faiz oranlarının sıfırlanmış olduğu kampanyalar içerisinde Tofaş tarafından üretilmeleri yapılan Fiat Fiorino ile beraber Fiat Pratico araçları için 50 bin TL ye kadar 12 ay vade ile yüzde 0 faiz oranı ile kredi fırsatlarının verileceği açıklandı. Fiat Fiorino için de ay sonuna kadar geçerli olacak 119 bin 900 TL değerinde fiyatlar ile satışa sunulması dikkatleri çekiyor.

Hyundai yeni kona modeli ile beraber 51 bin 400 TL ye kadar indirim yapılması dikkatleri çekerken taksit ile araba alma düşüncesinde olan kişiler için sadece yüzde 0,99 vade imkanları ile araç kredi kullanım fırsatları sunmaya devam ediyor.

Jeep, mayıs ayı içerisinde geçerli olacak şekilde Renegade ile beraber Compass için faiz oranlarını sıfıra kadar indirerek fırsatlar vermeye devam ediyor. Ay sonuna kadar sürecek olan kampanya içerisinin detaylarına bakılacak olduğu zaman 100 bin TL ye kadar olan kredi için 12 ay vade imkanı ile yüzde 0 faiz oranı ile kredi verileceğini duyurdu. Jeep Compass için ise 150 bin TL fırsatlarına kadar sadece yüzde 0 faiz oranı ile 12 ay vade ile kredi verilecek olduğunun açıklamaları geldi. Renegade yeni 1,3 litre kapsamında 150 HP benzinli olan otomatik seçenekleri için de 330 bin TL den başlayan fiyatlar ile satışa sunulmaya devam ediyor.

Kia tarafından gelen açıklama sırasında da mayıs ayına özel olarak Sportage ile beraber XCeed modelleri için 100 bin TL ye kadar krediyi sadece yüzde 0,99 faiz oranı ile 12 ay vade ile sunarken picanto, rio, stonic, ceed modelleri için de 12 ay vade ile yüzde 0,99 vade oranı ile 50 bin TL ye kadar kredi verilecek.