Yapı Kredi Mobil’den Kripto Para Borsalarına Para Transferi Mümkün Olacak - Finans Trend - Finans Gündemi - Bitcoin ve Kripto Paralar - Canlı Borsa
 • YARIM ALTIN
  8.436,00
  % -1,03
 • AMERIKAN DOLARI
  33,0599
  % -0,07
 • € EURO
  36,0375
  % -0,36
 • £ POUND
  42,7351
  % -0,23
 • ¥ YUAN
  4,5482
  % -0,20
 • РУБ RUBLE
  0,3796
  % 1,42
 • BITCOIN/TL
  2177305,627
  % 3,30
 • BIST 100
  11.156,20
  % 0,15

Yapı Kredi Mobil’den Kripto Para Borsalarına Para Transferi Mümkün Olacak

Yapı Kredi Mobil’den Kripto Para Borsalarına Para Transferi Mümkün Olacak

Türkiye’nin kıymetli bankalarından Yapı Kredi, kullanıcılarına bir yenilik sundu. Son vakitlerde giderek daha da ilgi gören kripto para ünitelerinin alım-satımının yapılabildiği kripto para borsalarına para transferi artık Yapı Kredi Mobil’den gerçekleştirilebilecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kullanıcılar, Yapı Kredi Mobil’den Btcturk ve Paribu kripto para borsalarına IBAN yahut hesap bilgisi girmelerine gerek kalmadan 7/24 para gönderebilecek. Kullanıcıların, kripto para borsalarına süratlice para göndermek için “Kripto Platform İşlemleri” menüsünden istedikleri kurumu seçip yalnızca meblağ bilgisi girmeleri kâfi olacak. 

Mevzuyla ilgili açıklamada bulunan Yapı Kredi COO’su Cahit Erdoğan, şu sözleri kullandı:

“Dijitalleşen günümüz dünyasında artık kullanıcılar diledikleri bankacılık hizmetine, diledikleri vakit ve yerde en süratli ve konforlu halde ulaşmak istiyor. Bu kapsamda müşterilerimizin kişisel ve kurumsal 800’ün üzerinde bankacılık sürecini çarçabuk gerçekleştirebildiği Yapı Kredi dijital kanallarına bir yenilik daha ekledik. Artık kripto varlık platformlarına para transferi hizmetimizle, Türkiye’de kripto para alım-satımı yapılabilen Btcturk ve Paribu borsalarına Yapı Kredi Taşınabilir aracılığıyla hesaptan direkt para gönderilebilmesini sağlıyoruz. Bundan sonraki süreçte de dijital bankacılık alanında örnek ve öncü  konumumuzu sürdürerek yeni teknolojileri en kullanışlı biçimde müşterilerimizin hizmetine sunmaya devam edeceğiz.”