Akbank Direkt İnternet Şubesi İle Kredi Notu Öğrenme - Finans Trend - Finans Gündemi - Bitcoin ve Kripto Paralar - Canlı Borsa
 • YARIM ALTIN
  8.266,00
  % -0,96
 • AMERIKAN DOLARI
  32,3607
  % 0,17
 • € EURO
  34,4602
  % -0,71
 • £ POUND
  40,3340
  % -0,67
 • ¥ YUAN
  4,4720
  % 0,13
 • РУБ RUBLE
  0,3464
  % -0,16
 • /TL
  %
 • BIST 100
  9.814,19
  % 0,59

Akbank Direkt İnternet Şubesi İle Kredi Notu Öğrenme

Akbank Direkt İnternet Şubesi İle Kredi Notu Öğrenme

Akbank, gün geçtikçe müşterilerine işlemlerini kolayca yapabilecekleri çözümler sunuyor. Bu yüzden şubeye gitmeye gerek duymadan işlerini halledebilecekler. Akbank direkt, sistemi üzerinden yapılan işlemler her gün biraz daha artmaktadır. Peki! Akbank direkt internet bankacılığı şifresi nasıl alınır. Bu şifreyi çok kısa bir süre içinde almanız mümkün.


Akbank’ın internet sitesine giriş yapıp, sağ üst kısımda bulunan “Akbank Direkt” simgesine dokunuyoruz. Sonrasında açılan ekrandan “Şifre Al” butonuna dokunup şifre seçimi yapıyorsunuz. Sonra karşımıza çıkan formdaki bilgileri eksiksiz doldurmanız gerekiyor.


Akbank İnternet Bankacılığı Şifresini Seçerken Nelere Dikkat Etmeniz Gerek?

Öncelikle şifre oluştururken, kolay yönden bulunan bir şifre olmamasına özen göstermelisiniz.
Adınız, doğum tarihiniz, ya da kimlik numaranız gibi benzeri içerikleri şifre seçerken tercih etmemeniz gerekir. Zor bir şifre seçmeniz sizin yararınıza olacaktır.

İnternet Bankacılığı Şifresi Almak İçin Form Doldurma


Öncelikle annenizin kızlık soyadının iki harfi istenecektir sizden. Sonrasında kredi kart numaranızın son 4 rakamı istenmekte. Bu bilgileri işleme geçirdikten sonra, devam edip diğer bilgilere geçiyorsunuz.
Sonra 4 rakamını yazmış olduğunuz kredi kartınızın, şifresini yazarak ilerliyorsunuz. Bu işlemleri bitirdikten sonra, bankada kayıtlı olan cep telefonunuza onay mesajı geliyor. Bu kodu yazdıktan sonra şifre oluşturma kısmına geçiyorsunuz. Şifrenizi iki kere üst üste yazarak işlemi bitirmiş oluyorsunuz. Artık bu şifre ile giriş sağlayabilirsiniz.

Akbank Direk Şifre Unutma

Günlük yaşantımızda, bazen şifreleri aklımızda tutamayıp unutabiliyoruz. Akbank direkt şifrenizi unutmanın durumunda yapmanız gereken, müşteri hizmetlerine ulaşmak veya mobil uygulama üzerinden giriş sağlayıp gerekli işlemleri girerek güvenlik adımlarını tamamlamak olacaktır.
Cep telefonunuzun, bu süreçte yanınızda bulunması gerekecektir. Güvenlik sebebiyle, birkaç kimlik bilgisi istenecektir. Unutmuş olduğunuz, Akbank direkt şifresini kısa bir süre içinde yenilemiş olacaksınız.

Akbank Direkt Cep Şifresi Nedir?

Akbank direkt platformu üzerinden giriş sağlayıp mesajla onay almak için gönderilmiş olan bir paroladır.

​​​​​​Akbank Direk Üstünden Yapılacak İşlemler Neler?

 • Kredi kart başvurusu, hesap açıp kapatma (vadeli ya da vadesiz)
 • Döviz işlemi, yatırım işlemi, kredi kart işlemi, fatura ödeme işlemleri, alışveriş taksit işlemleri, kurum ödemesi buna benzer birçok işlemleri bankaya gitmeye gerek kalmadan yapmış olacaksınız.