Binance’den yatırımcıları şaşkına çeviren bir haber! Para çekme adımları bir süreliğine durduruldu… - Finans Trend - Finans Gündemi - Bitcoin ve Kripto Paralar - Canlı Borsa
 • YARIM ALTIN
  8.266,00
  % -0,96
 • AMERIKAN DOLARI
  32,3607
  % 0,17
 • € EURO
  34,4602
  % -0,71
 • £ POUND
  40,3340
  % -0,67
 • ¥ YUAN
  4,4720
  % 0,13
 • РУБ RUBLE
  0,3464
  % -0,16
 • /TL
  %
 • BIST 100
  9.814,19
  % 0,59

Binance’den yatırımcıları şaşkına çeviren bir haber! Para çekme adımları bir süreliğine durduruldu…

Binance’den yatırımcıları şaşkına çeviren bir haber! Para çekme adımları bir süreliğine durduruldu…

Kripto para borsalarının en başında gelen Binance, Twitter hesabı üzerinden yapmış olduğu bir açıklama ile beraber para çekme işlemlerinin geçici bir şekilde durdurulmuş olduğunu ve ekiplerin konu ile ilgili çalışmalarına devam ettiğini açıkladı.

Kripto para borsası Binance para çekme işlemlerinin geçici bir şekilde para çekme işlemlerinin durdurulmuş olduğunu ve ekiplerin konu ile ilgili çalışmalarına devam ettiğini açıklandı. Binance gün içerisinde TSİ 14:00 sularında popüler kripto para Shiba Inu listelenecek olduğuna dair duyurularda bulunmuştu. Binance resmi Twitter hesabı üzerinden yapmış olduğu açıklama ile beraber sorun üzerinde çalışmaların sonlandığını ve düzeltilmiş olduğuna dair açıklamalarını dile getirdi.

Kripto para borsası Binance

Son zamanlarda Türk borsalarında sürekli bir açık bulunması ya da Thodex gibi borsaların müşteri dolanmasından dolayı daha çok global firmalara yönelme yapıldı. Binance gibi güçlü para borsasında herkesin işlemlerine başlaması insanların daha çok kripto para piyasasında yer alan alt coinlerden dolayı bu alana yönelmesine neden oldu. Hem birçok farklı alt coin yer alması hem insanların daha çok yatırım yapma fırsatlarının olması hem de global kapsamda birçok ülkede hizmetlerin yer almasından dolayı insanların daha çok güvenerek yer almalarına neden oldu. Bu borsa içerisinde yapılan her bir işlemin kontroller ile sağlanması ve kolay kolay insanların sorun yaşaması gibi bir durum söz konusu olmamasından dolayı kripto paralar ile ilgilenen birçok kesimin bu alana yönelmesine neden oldu. Her kesimden yatırımcıların belirli hamlelere dikkat ederek bol kazançlar elde edebilecek oldukları bir borsa olması güvenlik açığı bulunmamasından dolayı bu alana yönelmelerine neden oldu.

Herkes tarafından güvenli bir şekilde tercih edilen kripto para borsasından ötürü tüm işlemler çok yakından takip ediliyor. Fakat gün içerisinde gelen güncelleme ile beraber yatırımcıların anlık da olsa akıllarında soru işaretleri oluştu. Her kesimden yatırımcılara rahat bir şekilde hitap eden borsada gün içerisinde açıklama geldi. Gelen açıklama anlık olarak insanların akıllarında farklı soru işaretlerini meydana getirdi. Geçtiğimiz haftalarda Thodex firmasının yüz binlerce vatandaşı dolandırarak gitmesinin ardından, insanlar genel olarak Türk firmalarından uzaklaşarak herkesin güvenlik açısından daha çok güvendikleri Binance borsasına yönelmesine neden oldu. Fakat gelen son dakika açıklaması ardından kısa süreli insanların akıllarında farklı soru işaretleri meydana geldi. Gün içerisinde 14:,00 sularında resmi Twitter hesaplarından gelen açıklama ile beraber bir sorun olduğunu ve bu yüzden de para çekme sorunlarını bir sürelik de olsa durdurduklarını, ekiplerin konu hakkında çalışmalarına devam ettiğini açıkladı. Bu durum karşısında kısa sürede yeniden yapılan bir açıklama ile beraber bu sorunun çözülmüş olduğunu ve yeniden kişilerin borsa içerisinde yer alarak diledikleri gibi para çekme işlemlerini yerine getirebileceklerini açıkladı. Global bir şekilde hizmetlerine devam eden Binance kripto para piyasalarının en güvenilir borsalarından bir tanesi olarak yer alıyor.