Dogecoin ile milyonlar kazandıktan sonra ilk işi istifa etmek oldu… - Finans Trend - Finans Gündemi - Bitcoin ve Kripto Paralar - Canlı Borsa
 • YARIM ALTIN
  8.440,00
  % -1,00
 • AMERIKAN DOLARI
  33,0612
  % -0,08
 • € EURO
  36,0315
  % -0,40
 • £ POUND
  42,7574
  % -0,20
 • ¥ YUAN
  4,5482
  % -0,20
 • РУБ RUBLE
  0,3792
  % 1,29
 • BITCOIN/TL
  2171580,450
  % 3,15
 • BIST 100
  11.156,20
  % 0,15

Dogecoin ile milyonlar kazandıktan sonra ilk işi istifa etmek oldu…

Dogecoin ile milyonlar kazandıktan sonra ilk işi istifa etmek oldu…

Goldman Sachs’ın üst düzey yöneticilerinden bir tanesi olarak çalışma hayatına devam eden Aziz McMahon, gelen iddialara bakılacak olduğu zaman Dogecoin için yapmış olduğu yatırımdan sonra milyonlar kazanmayı başardı. Bu kazancının ardından yaptığı ilk iş ise bankada çalışmalarına devam ettiği görevinden istifa etmek oldu.

Goldman Sachs’ın üst düzey kıdemli müdürü olarak çalışma hayatına devam eden Aziz McMahonur son zamanla da en çok da Tesla CEO’su olarak bilinen Elon Musk tarafından aşırı reklamları yapılmış olan Dogecoin için yatırımlarda bulunan herkes kazandı. Bunlardan biri de Goldman Sachs’ın üst düzey yöneticisi Aziz McMahonur olduğunu geçtiğimiz günlerde açıkladı. Yapmış olduğu açıklama sırasında milyonlar kazanmış olduğuna dair ifadelere yer verdi. EfinancianCareers tarafından yayına alınan bir rapora bakılacak olduğu zaman Aziz McMahonur yapmış olduğu yatırımların ardından ortalama olarak yüzde 18 bin oranında bir kar elde etmiş ve bundan dolayı da bankada olan görevinden istifa etmiştir. Bir yandan da gelen açıklamaların sadece bir iddia olması dikkatleri çekerken Aziz McMahonur ne kadar gelir etti hala net bir şey bilinmiyor. Bankada tam 14 yıldır çalışma hayatına devam eden Aziz McMahonur kendisine yöneltilen soruları da yanıtsız bırakmayı tercih etti. Yaşanan bu süreçler içerisinde uzmanlar, yatırımcıların oldukça ihtiyatlı bir şekilde davranmak zorunda olduklarına dair ifadeleri yöneltmeye devam ediyor.

Dogecoin son durum…

Son haftalarda başta Tesla CEO’su olarak yer alan Elon Musk tarafından yapılan reklamlar ile beraber çok rövaşta yer almaya başlayan Dogecoin 1 kuruşun altında olan fiyatlardan 6,5 TL üzerine kadar çıkarak rekor kırmaya devam etti. Kripto para piyasasında yer alan bu coin üzerinde güvenleri olan ve alt limitlerden yatırım yaparak alım yapan kişilerin oldukça karşı alış verişler yapmasına neden oldu. Her ne kadar şu an birkaç TL de olsa düşüşleri ile dikkatleri çeken bir coin olsa bile yine de hareketlenmeleri devam ediyor. Elon Musk tarafından en çok desteklenen coinlerden bir tanesi olması insanların rahat bir şekilde güvenli yatırım olarak tercih etmelerine neden oluyor.

Elon Musk tarafından bu alt coin için sürekli olarak açıklamaların gelmesi coin artma ya da  düşmesi üzerinde oldukça etkili olduğu dikkatleri çekiyor. Bir şahsa ait olmayan ya da bir şirkete bağlı bulunmayan coinlerden bir tanesi olmasından dolayı Elon Musk tarafından oldukça desteklenen bu koin ile herkes kazançlarına devam edebiliyor. Dogecoin üzerinde belirli aralıklar ile alım fırsatlarının verilmesi bir yandan da satmak için fırsatların verilmesi yatırımcılar tarafından iyi bir kar edilmesine yardımcı oluyor. Bu süreçlerde iyi bir analiz yaparak sürekli kontrol altında tutulan alt coinler sayesinde iyi bir gelir elde etmek mümkün olacak. Yapılan açıklamalara bakılacak olduğu zaman uzun vadeli bir şekilde Dogecoin en az 1 en fazla 2 dolar seviyesine kadar çıkacak olduğu bilgileri geliyor. Bu yüzden oldukça dikkatli bir şekilde hamleler yapan herkes Dogecoin ile kazanacak gibi duruyor. Geçtiğimiz günlerde yapılan en mantıklı hamlelerden bir tanesinin de Goldman Sachs’ın üst düzey yöneticisi Aziz McMahonur’un bir anda milyonluk birisi olmasına neden oldu. Şu an bankadaki çalışma hayatından istifa eden Goldman Sachs’ın üst düzey yöneticisi Aziz McMahonur’un Dogecoin ile ne kadar kazanç elde ettiği en merak edilen konulardan bir tanesi olsa bile konu hakkında net bir açıklama gelmediği için kimse bilmiyor.