Dogecoin sert yükselişe geçti! Dogecoin de son durum ne oldu, kaç TL? - Finans Trend - Finans Gündemi - Bitcoin ve Kripto Paralar - Canlı Borsa
 • YARIM ALTIN
  8.432,00
  % -1,31
 • AMERIKAN DOLARI
  33,0588
  % -0,08
 • € EURO
  36,0019
  % -0,45
 • £ POUND
  42,7496
  % -0,19
 • ¥ YUAN
  4,5467
  % -0,22
 • РУБ RUBLE
  0,3778
  % 0,95
 • BITCOIN/TL
  2141179,314
  % 0,30
 • BIST 100
  11.144,62
  % 0,05

Dogecoin sert yükselişe geçti! Dogecoin de son durum ne oldu, kaç TL?

Dogecoin sert yükselişe geçti! Dogecoin de son durum ne oldu, kaç TL?

Bitcoin ile beraber Ethereum gibi birçok kripto para birimlerinin arasında yer alan ve son zamanlarda en çok dikkatleri çekerek popüler bir hale gelen Dogecoin dün gece ani bir şekilde yükselişe geçmesinin ardından yatırımcıların dikkatlerini çekmeye başladı. Geçtiğimiz akşam konu ile ilgili olarak NBC tarafından yayın alınacak olan Elon Musk SNL program ile ilgili  çarpıcı açıklamalar yapması ön görülüyor. Konu hakkında fazlası ile yükseliş beklentileri ön planda tutulurken Dogecoin bir anda ani bir patlama yaşadı. Bunun ardından yatırımcılar tarafından en merak edilen konulardan bir tanesi Dogecoin de son durum ne oldu, kaç TL gibi sorular ön plana çıktı. Sizler için Dogecoin de son durum ne oldu, kaç TL oldu gibi merak edilen tüm soruların yanıtlarını araştırdık.

Son zamanlarda oldukça popüler bir halde yer alan kripto para birimlerinin baş kısmında gelmeye başlayan Dogecoin için ani bir yükseliş meydana gelmesi yatırımcıların bir anda merakla olmasına neden oldu. Bu akşam konu ile ilgili olarak Elon Musk SNL program ile ilgili  çarpıcı açıklamalar yapması ön görülüyor.

Dogecoin de son durum ne oldu, kaç TL?

Son zamanların en popüler para birimlerinden bir tanesi olarak dikkatleri çeken Dogecoin için bu gün yani 8 Mayıs kader günü olarak dikkatleri çekti. Gün içerisinde meydana gelecek olan gelişmeler ile beraber Dogecoin için merakların ötesinde büyük önemler dikkatleri çekmeye başladı. TSİ 18:30 sularında NBC tarafından yayın alınacak olan Elon Musk SNL program ile ilgili  çarpıcı açıklamalar yapması ön görülüyor. Bu sayede birçok yatırımcı tarafından Dogecoin gün içerisinde ortalama olarak 1 dolar seviyesine kadar çıkması ön görüleri gelmeye başladı. Dogecoin yayınlanacak olan programdan önce ani bir yükseliş yaşamaları herkesin şok etkisine girmesine neden oldu. Bu yükseliş zaten 8 Mayıs 2021 tarihi için ön görülen bilgilerden arası oluyordu. Herkes yükselme durumları için 8 Mayıs tarihi için ani bir artış durumlarını bekliyordu. Gelen ani bir yükselme durumları ile beraber Dogecoin harekete geçti ve 6 TL seviyesine kadar artış gösterdi. 8 Mayıs 8:21 suları içerisinde yaşanan ani bir patlama ile beraber Dogecoin 6 YL seviyesinin üzerine de çıkarak yatırımcıların uzun bir zamandır bekledikleri hamlenin meydana gelmesine neden oldu.

Dogecoin dolar bazı ile beraber yüzde 10 seviyesinde artış göstermesinden dolayı TL kuru üzerinden yüzde 25 oranında bir artış gösterdi. Şu an dolar seviyesi ile beraber 0,725233 yani ortalama olarak 5,97 TL seviyesi üzerinden Dogecoin 24 saatlik piyasa hacmi üzerinde 26,36B dolar seviyesine kadar artış gösterdi. Gün aralığında yapılacak olan incelemelere bakılacak olduğu zaman 0,667511 ila 0,738255 seviyeleri aralığında dolar rakamları arasında değişiklikler meydana gelmeye başladı. Piyasa değerleri şimdilerde Dogecoin piyasa değeri ile inceleme olarak 93,94B seviyesine kadar geldi.

Yatırımcılar bir anda Dogecoin ne kadar olacak ve hangi seviyelere kadar artış gösterecek gibi durumlara neden oldu. Bir anda meydana gelen toplantı ardından tüm yatırımcılar son durumları 1 dolar yani 8 TL seviyesine kadar artış göstermesini bekliyor. Bu beklentiler akşam saatlerinde meydana geleceği için son durum ne olacak en çok araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Bu hamle ile beraber vatandaşlar akşam saatlerinde Dogecoin ne olacak gibi araştırmaların ne olacağı yönüne doğru hız kazanmaya başladı denilebilir.