Şekerbank EKO Kredi Nedir? - Finans Trend - Finans Gündemi - Bitcoin ve Kripto Paralar - Canlı Borsa
 • YARIM ALTIN
  7.857,00
  % -0,28
 • AMERIKAN DOLARI
  32,2996
  % -0,04
 • € EURO
  35,1190
  % 0,50
 • £ POUND
  41,5976
  % 0,38
 • ¥ YUAN
  4,4541
  % -0,15
 • РУБ RUBLE
  0,3641
  % 0,29
 • /TL
  %
 • BIST 100
  10.395,76
  % 2,26

Şekerbank EKO Kredi Nedir?

Şekerbank EKO Kredi Nedir?

Doğal hayatı korumak ve sürdürmek için tükenmekte olan kaynaklarımızı kurtarmaya yönelik tasarruf bilinci oluşturmak amacıyla Şekerbank tarafından EKO kredi yani; Emeği ve Enerjiyi Koruyan Kredi bizlere sunulmuştur. Bu kredi sayesinde elektrik, su, yakıt ve doğalgaz giderlerinin meblağlarında düşüş sağlanır. Uygun ödeme koşulları ya da kendimize uygun seçeneklerde krediler alıp yaşadığımız bütün alanlar da (ev, apartman, ofis, yaşam alanları) kullanılabilir.

EKO Kredi Ürünleri Nelerdir?

EKO Kredi kapsamında uzun vadede avantaj sağlayacak birçok kredi çeşidi bulunmaktadır. Ödeme kolaylığı sağlamak ve aynı zamanda tasarruf yapmak isteyenler için oldukça uygundur.

Yalıtım Kredisi Nedir?

Isı yalıtımı, ses yalıtımı, su yalıtımı ve yangın yalıtımı, proje ve uygulamaları için alınan kredi çeşididir.

Verimli Isıtma-Soğutma Kredisi Nedir?

Klima, kombi, ısı dağıtım işlemleri, doğalgaz abonelikleri gibi ısıtma veya soğutma işlemleri için yapılan uygulamalar için alınan kredi çeşididir.

A Sınıfı Elektrikli Cihazlar Kredisi Nedir?

Evlerimizde bulunan buzdolabı, çamaşır-bulaşık makinesi, fırın, elektrikli süpürge, saç kurutma makineleri gibi mutfak da ve banyo da kullandığımız a sınıfı ev eşyaları için alınan kredi çeşididir.

Verimli Aydınlatma Kredisi Nedir?

Elektrik tasarrufu için kullanılan tasarruflu veya ledli aydınlatma cihazları veya uygulamaları için alınan kredi çeşididir.

Güneş Enerjisi Kredisi Nedir?

Güneş enerjisi ile ısınma ve elektrik oluşturmak için alınan kredi çeşididir.

Asansör Kredisi Nedir?

Asansör yenileme, arıza, bakım, yeni asansör alımı için bina veya site yönetimi tarafından alınan kredi çeşididir.

EKO Kredi Özellikleri Nelerdir?

EKO Kredi uzun vadeli 3-60 ay arası kredi seçenekleri sunar. Düşük ve avantajlı faiz oranları ile kredi alıp faturalarımızda büyük bir tasarruf etmemizi sağlar. Hızlı ve pratik bir kredi süreci sunar. Şekerbank, apartman site yönetimi kredisi ile anlaşmalı olduğu bazı firmalarla işbirliği yaparak bu krediden faydalanmak isteyen inşaatı tamamlanmamış mülkiyet sahiplerine ödeme kolaylığı sağlayarak EKO Kredi kullanımını destekler. Enerji tasarrufuna yönelik bulundurduğu her EKO Kredi çeşidi için uygun ödeme koşullarını sağlayıp başvuran herkese kredi kabulü sağlar. Ayrıca, birçok krediden alınan kredi tahsis ücreti olmadan kullanma seçeneğini de sunar.